News

Nové video: Hazydecay!

8. listopadu 2009 v 13:26 | Mr.Antidisco
Tak se vám po opravdu dlouhé odmlce, kterou zapříčinila škola (a asi bude i nadále zapříčiňovat), zase hlásím s další novinkou!

Olomoucká partička Hazydecay natočila nový klip k písni Breaking The Fortrees, která se objeví na připravované desce!


PS.: Aktualizovanost tohoto webu tu teď bude asi dosti malá, ale budu se snažit sem něco dávat. Kdyby měl někdo zájem pomoct, tak dejte vědět czech-underground@seznam.cz

Plexis slaví 25 let!

11. srpna 2009 v 17:46 | Mr.Antidisco
Právě dnešním dnem (11. srpna) uběhlo 25 let od prvního vystoupení české punkové legendy Plexis! Kapela na svých oficiálních stránkách zveřejnila datum koncertu oslavující jejich pětadvacetiletou činnost. Tento koncert proběhne 6. listopadu se spoustou hostů v Belmondu v Praze! Kapela také zveřejnila dvě písně z již zmiňovaného prvního vystoupení na svých oficiálních bandzone stránkách zde!

Skupina Exni!to končí!

3. srpna 2009 v 11:51 | Mr.Antidisco
Velká rána pro všechny punkové fandy kapely Exni!to! Kapela se po 10ti letém působení rozhodla ukončit svojí činnost! Oficiálně by měla oslavit 10 let a zároveň ukončit svou činnost na koncertě v Mladošovicích, kde údajně zahrála i svůj první koncert...

z oficiálních stránek kapely:

"Zdarec lidi,

asi jste si již všimli, že na našich oficiálních stránkách se nic neděje a na Bandzone.cz ubývají některé koncerty. Je tedy potřeba vám oznámit jednu skutečnost.

Skupina ukončí 17.10. 2009 svou činnost.

Stane se tak paradoxně na koncertě v Mladošovicích, kde oslavíme 10 let a zároveň na místě kde Exni!to odehráli svůj první koncert. Proč se tak stane? Ježík se s kapelou dohodl na ukončení. Je to z více důvodů, které se týkají pouze jeho a nemá cenu tady řešit proč a jak. Děkujeme všem, že nás po celou dobu podporovali a chodili na koncerty. Byli jste skvělí. No a pokud si nás ještě chcete užít, přijďte zapařit na těch pár posledních koncertů, protože pak už bude fakt utrum."

>> ofic. web kapely naleznete ZDE!

Status Praesents dnes v Madhousu!

2. srpna 2009 v 14:32 | Mr.Antidisco

Pokud stejně jako já máte rádi skupinu Status Praesents, neměli byste dnes na televizní stanici Očko propásnout exkluzivní rozhovor v metalovém pořadu Madhouse, který začíná v 23:00!

>> Pokud stanici očko nemáte, nezoufejte, očko můžete online sledovat i na oficiálních stránkách televize zde!

Video Cocotte Minute - zákulisí pořadu Madhouse!

1. srpna 2009 v 22:15 | Mr.Antidisco
Klip "1-2-3 Vpřed" od Cocotte Minute byl nasazen do "t-music hitparády" a jelikož chtěli chlapci uspět, slíbili fanouškům za pilné hlasování nějaký útržek z hudebního metalového pořadu Madhouse, který je každou neděli vysílán na televizní stanici Očko. Poněvadž Cocotte Minute slovo drží, tak dnes bylo uploadováno na oficiálním youtube kanálu kapely COCOFACTORY video ze zákulísí tohoto pořadu (video může shlédnout níže). Zároveň taktéž plánují na svůj oficiální web hodit nějaký mp3 bonus, který byste pravděpodobně měli na již zmiňovaných stránkách najít už v pondělí!

Nové live video od Elektrick Mann!

1. srpna 2009 v 12:37 | Mr.Antidisco
Populárně zábavný orchestr Elektrick Mann z Valmezu, který asi není nutno nijak více představovat, vystoupil s řadou dalších vynikajících kapel na festivalu Hrachovka 2009, který proběhnul 24.-25.7.2009! Díky managerovi kapely Mejlovi se může podívat, jak to tam vlastně probíhalo a to ve výborné kvalitě! Na oficiálních stránkách této kapely se totiž objevilo velmi kvalitní video, zachycující píseň "Všechno co je od B je dobré" zahranou na již zmíněném festivalu (video si můžete přehrát níže). Z videa lze posoudit, že náhrada za jednoho ze zpěváků Z.H.O.R.a, který před pár dny z neznámých důvodů odešel z kapely, náhrada: hoper L.S.I. to zvládnul na výbornou a celá kapela mi přijde v tuto chvíly ve výborné formě...


Musím ještě připomenout, že "Elektrický Pán" pracuje na novém albu, které by mělo vyjít ještě tento rok, takže se máme na co těšit!
 
 

Reklama